Czy naprawa wgnieceń bez lakierowania jest możliwa?

Naprawa wgnieceń bez lakierowania jest możliwa i dostępna u osób posiadających specjalistyczną wiedzę z zakresu PDR. Ta nowoczesna technika usuwania wgnieceń cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów, a popyt na tego rodzaju usługi stale rośnie. Warto więc szkolić się w dobrych punktach szkoleniowych i zdobywać fachową wiedzę z zakresu PDR. Co warto wiedzieć o możliwościach usuwania wgnieceń bez konieczności lakierowania? Sprawdziliśmy to – zapraszamy do lektury naszego wpisu!

O istocie PDR

Paintless Dent Repair (w skrócie PDR), to popularna, nowoczesna metoda usuwania wgnieceń i zabrudzeń bez konieczności lakierowania czy szpachlowania. W dużym skrócie technika ta opiera się na wypychaniu wgnieceń od spodu karoserii. Wgniecenia te są wyciągane poprzez masowanie specjalnymi heblami lub z wykorzystaniem specjalistycznego kleju. Żeby można było mówić o dużej skuteczności tej metody, dobrze jest korzystać z odpowiednich narzędzi oraz specjalistycznej wiedzy. Żeby ją jednak zdobyć, warto skorzystać z profesjonalnych szkoleń oraz zajęć warsztatowych, organizowanych przez doświadczonych fachowców w branży. Czego można się nauczyć podczas takich spotkań szkoleniowych?

Cenna wiedza wyniesiona ze szkoleń

Kursy czy szkolenia PDR prowadzone przez profesjonalistów, są obecnie bardzo poszukiwane. Nic dziwnego – specjalistów od usuwania wgnieceń bez lakierowania brakuje, a zapotrzebowanie na te specjalistyczne usługi stale rośnie. Warto skorzystać więc z możliwości zdobycia cennej wiedzy, poznania warsztatu pracy technika PDR czy spróbowaniu własnych sił przy usuwaniu wgnieceń bez lakierowania. Kursy PDR prowadzone są w intensywnych modułach 5-dniowych oraz 10-dniowych. Po ich zakończeniu możliwe jest również skorzystanie z opcji bezpłatnego doszkolenia. Ważne pozostaje to, że podczas szkoleń zdobywa się nie tylko wiedzę teoretyczną, ale również niezwykle cenne umiejętności praktyczne. Stąd też pewność, że po zakończeniu takiego szkolenia można stać się fachowcem w dziedzinie PDR i zacząć naprawdę dobrze zarabiać.

Redakcja Autor