Jakie rodzaje palet drewnianych znajdziemy w punkcie ich skupu?

Dobry punkt skupu i sprzedaży palet używanych w Warszawie to miejsce godne odwiedzenia. W szerokim asortymencie atrakcyjnych cenowo palet znaleźć można bowiem różne rodzaje palet drewnianych. Ich wyróżnikiem jest bardzo dobra jakość i szerokie możliwości ponownego wykorzystania palet dostępnych w atrakcyjnych cenach. Jakiego rodzaju palety drewniane znajdziemy punkcie skupu?

Pełna paleta wyboru

Na rynku branżowym wyróżniamy cztery podstawowe rodzaje palet drewnianych. Będą to powszechnie znane europalety, palety EPAL, jak również mniej znane, ale równie często wykorzystywane: palety CHEP (LPR) oraz palety jednorazowe, niewymienne. Wszystkie różnią się oznaczeniami i nośnością, a najbardziej popularnymi i najczęściej kupowanymi pozostają wciąż palety euro oraz EPAL. Te bowiem wykorzystuje się nie tylko ponownie w udanym transporcie czy szeroko zakrojonej logistyce, ale również nieuszkodzone palety w dobrym stanie trafiają do różnego rodzaju przestrzeni magazynowych.

Ceny nie do pobicia

Atrakcyjne ceny palet drewnianych dostępnych w punkcie skupu nie mogą się równać w żadnym przypadku z kosztem zakupu palet nowych. Czy warto zdecydować się na zakup palet używanych? Oczywiście, że tak! Tym bardziej że korzystna cena nie jest jedynym czynnikiem decydującym o słuszności inwestycji. Zdecydowana większość palet dostępnych w punkcie skupu to palety w bardzo dobrym stanie, a ich ponowne wykorzystanie będzie też ukłonem w stronę ekologicznego myślenia i ponownego wykorzystywania dostępnych w obrocie towarów.

Palety z wygodną dostawą lub odbiorem

Wszystkie rodzaje palet drewnianych dostępnych w sprzedaży w punkcie skupu można teraz z powodzeniem zamówić w wygodnej opcji dostawy pod wskazany adres. Nie trzeba więc martwić się o załatwienie transportu. Już jeden telefon wystarczy do tego, by złożyć zamówienie na interesującą nas liczbę palet lub czekać na przyjazd osób, które odbiorą od nas palety przeznaczone na skup. Mobilność usług to jest to, co klienci cenią sobie najbardziej!

Redakcja Autor