Powierzchnie biurowe na wynajem

Nie musisz tracić czasu na szukanie idealnego biura dla swojej firmy. Masz od tego ludzi! A konkretniej specjalistów znajdujących się w agencji nieruchomości, która ma takie lokale w swojej ofercie. Jak jednak znaleźć tę odpowiednią firmę, z którą współpraca przebiegnie pomyślnie? Na co patrzeć podczas poszukiwań? Podpowiadamy!

Aktywność w Internecie

90% użytkowników urodzonych po 1989 roku rozpoczyna poszukiwania informacji na temat danej firmy w Internecie. Godne zaufania i profesjonalne firmy powinny zdawać sobie z tego sprawę, toteż nowoczesna strona internetowa to po prostu w dzisiejszych czasach konieczność. Zobacz zatem, jak wygląda internetowa wizytówka danego biura. Czy jest estetyczna, intuicyjna i zrozumiała? Czy wyszukiwarka biur znajduje się w widocznym miejscu? Ponadto zwróć uwagę też na to, w jaki sposób i jak często prowadzony jest profil na Facebooku oraz ewentualnie w innych mediach społecznościowych.

Opinie o biurze nieruchomości

Opinie to bodajże najważniejszy czynnik, który powinieneś wziąć pod uwagę podczas wyboru biura specjalizującego się w lokalach biurowych do wynajęcia. Kieruj się zarówno tymi pochodzącymi od najbliższych Ci osób (w końcu ich intencją jest poradzenie Ci jak najlepiej) oraz tymi znajdującymi się w Internecie – zarówno na stronie www (zwykle są to referencje), jak i na różnego rodzaju social mediach, portalach i forach branżowych. Takie miejsca to skarbnica wiedzy na ten temat!

Doświadczenie, wykształcenie oraz pasja do zawodu

Postaw na agencję z pracownikami, dla których praca w lokalach biurowych na wynajem jest również pasją. Jak to sprawdzić? Przeczytaj zakładkę „O nas”/ „O firmie” na stronie internetowej, zadzwoń i porozmawiaj z pracownikami, a najlepiej umów się na spotkanie. Sprawdź też staż poszczególnych agentów oraz ich doświadczenie do pary z wiedzą, pytając o rzeczy, które sobie wcześniej przygotujesz.

Umowa z klauzulą wyłączności

Kolejną opcją precyzującą współpracę z Tobą i firmą jest tzw. klauzula wyłączności. Jeśli Ci na tym zależy, sprawdź, czy dana agencja umieszcza ją w standardowej umowie. To dodatkowe potwierdzenie, że firma oferująca biura na wynajem traktuje Cię poważnie i chce dla Ciebie jak najlepiej.

Redakcja Autor